Twój zakres obowiązków:

  • Praca w delegacji na terenie Polski,
  • Kierowanie zespołami pracowników fizycznych,
  • Kontrola i rozliczanie podwykonawców, odbiory wykonywanych robót,
  • Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP,
  • Nadzór i kontrola zgodności wykonywanych robót z dokumentacją techniczną, przepisami odrębnymi, wymaganiami Zamawiającego, normami oraz harmonogramem i budżetem realizacji budowy,
  • Nadzór nad dokumentacją budowy, a także opracowanie i przygotowanie do przekazania dokumentacji odbiorowej Zamawiającemu,
  • Bieżąca współpraca z przedstawicielami Zamawiającego, nadzorem projektowym, przedstawicielami podwykonawców i organami nadzoru administracji publicznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane umożliwiające uzyskanie uprawnień budowlanych w zakresie konstrukcyjno - budowlanym,
  • Dyspozycyjność (praca w delegacji),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość MS Office oraz AutoCad,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Pracowitość i zaangażowanie w realizację określonych celów,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku,
  • Udział w realizacji ambitnych i zaawansowanych technicznie projektach,
  • Dostęp do niezbędnych szkoleń,
  • Stabilne zatrudnienie w ramach Umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków i posiadanego doświadczenia,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
  • Opieka medyczna, karty Multisport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.