Twój zakres obowiązków:

  • Praca w delegacji na terenie Polski
  • Kierowanie zespołami pracowników fizycznych
  • Kontrola i rozliczanie podwykonawców, odbiory wykonywanych robót
  • Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP
  • Nadzór i kontrola zgodności wykonywanych robót z dokumentacją techniczną, przepisami odrębnymi, wymaganiami Zamawiającego, normami oraz harmonogramem i budżetem realizacji budowy
  • Nadzór nad dokumentacją budowy, a także opracowanie i przygotowanie do przekazania dokumentacji odbiorowej Zamawiającemu
  • Bieżąca współpraca z przedstawicielami Zamawiającego, nadzorem projektowym, przedstawicielami podwykonawców i organami nadzoru administracji publicznej

Wymagania:

  • Uprawnienia budowlane w zakresie konstrukcyjno - budowlanym
  • Dyspozycyjność (praca w delegacji)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość MS Office oraz AutoCad
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Pracowitość i zaangażowanie w realizację określonych celów
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku
  • Udział w realizacji ambitnych i zaawansowanych technicznie projektach
  • Dostęp do niezbędnych szkoleń
  • Stabilne zatrudnienie w ramach Umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków i posiadanego doświadczenia
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Opieka medyczna, karty Multisport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych